AURINKOSÄHKÖN AMMATTILAISET

Aurinkosähkön pientuottaminen omassa kodissa on todella järkevää. Tiesitkö, että puolentoista tunnin auringonpaiste riittää tuottamaan maapallon vuoden sähkön tarpeen ja että maailmassa asennetaan yli 1,5 miljoonaa aurinkopaneelia joka päivä!Paras keino selvittää aurinkosähkön hyödyntämiseen liittyvät mahdollisuudet on kääntyä ammattilaisen puoleen. Kutsu meidät maksuttomalle kartoituskäynnille!

Aurinkosähkön Ammattilaiset

Suomen Aurinkotekniikka Oy
Maantie 1, 11100 Riihimäki, Suomi/Finland

Ville Tiainen aurinkoenergian ammattilainen

VILLE TIAINEN

 Toimitusjohtaja
044 979 5042
ville.tiainen@aurinkotekniikka.fi

Rauli Wathen aurinkoenergian asennuspäällikkö

RAULI WATHÉN

Asennuspäällikkö
044 979 4505
rauli.wathen@aurinkotekniikka.fi

Timo Kupiainen aurinkoenergian ammattilainen

TIMO KUPIAINEN

Myynti / Hämeenlinna
044 989 7465
timo.kupiainen@aurinkotekniikka.fi

Antti Seppä

ANTTI SEPPÄ

Myynti / Vihti, Lohja
044 989 5981
antti.seppa@aurinkotekniikka.fi

Petri Karjalainen

PETRI KARJALAINEN

Myynti / Järvenpää
044 979 2465
petri.karjalainen@aurinkotekniikka.fi

Markku Koivu aurinkoenergian ammattilainen

MARKKU KOIVU

Myynti / Hyvinkää
044 978 4994
markku.koivu@aurinkotekniikka.fi

Reko Nieminen

REKO NIEMINEN

Myynti / Riihimäki
044 989 9585‬
reko.nieminen@aurinkotekniikka.fi

Jaakko Hekkala aurinkoenergian ammattilainen

TUOMAS TIKKANEN

Myynti / Vihti, Karkkila
044 976 4585
tuomas.tikkanen@aurinkotekniikka.fi

VOISITKO SINÄ HYÖDYNTÄÄ
AURINKOSÄHKÖÄ?

OTA YHTEYTTÄ NIIN SELVITÄMME MITEN
HYÖTYISIT AURINKOSÄHKÖSTÄ KODISSASI!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.